تقدیر از زوج ایرانی در هشتمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال
تقدیر از زوج ایرانی در هشتمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال

هیئت داوران هشتمین جشنواره رسانه های دیجیتال اثر "پایگاه زوج ایرانی" را به عنوان "پایگاه اینترنتی خانواده و سبک زندگی" ،بخش " پایگاه اینترنتی و رسانه های بر خط" شایسته تقدیر معرفی کرده و به مهندس یدالهی لوح تقدیر اعطا فرمود.

مراسم اختتاميه هشتمين جشنواره رسانه‌هاي ديجيتال، سومين جشنواره رسانه هاي ديجيتال رضوي و هشتمين مسابقه بين المللي فيلم و عکس مهر محرم با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، معاون فناوري رياست جمهوري و مديران و معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي مرکز فناوري اطلاعات و رسانه‌هاي ديجيتال، در اين مراسم که به ميزباني مرکز رسانه‌هاي ديجيتال برگزار مي‌شود به رونمايي از يک نرم افزار، يک بازي رايانه‌اي، طرحي از سوي شبکه ملي فرهنگ، پرداخته  و با برنامه‌هاي شاد و متنوعي همراه بود.
اين مراسم با حضور برگزيدگان، سرآمدان و ناشران رسانه‌هاي ديجيتال و فعالان فضاي مجازي برگزار گردید و شرکت براي عموم علاقمندان به فضاي رسانه‌اي و ديجيتالي آزاد بود.
در اين رويداد که سه شنبه 11 اسفندماه از ساعت 16 در تالار سينمايي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي واقع در ميدان بهارستان خيابان کمال الملک تهران برگزار گردید هیئت داوران اثر " پایگاه زوج ایرانی" را به عنوان " پایگاه اینترنتی خانواده و سبک زندگی" ، بخش " پایگاه اینترنتی و رسانه های بر خط " ، شایسته تقدیر معرفی و به جناب آقای مهندس یدالهی لوح تقدیر اعطا فرمود.

 

manager - 13:27 1395/1/11 پاسخ دهید | پیام
انشالله همیشه موفق باشید
cputeam - 13:27 1395/1/11 پاسخ دهید | پیام
سلام
manager - 13:27 1395/1/11 پاسخ دهید | پیام
انشالله همیشه موفق باشید
0