تحقیق و تفحص از بانک ها به خاطر کارشکنی در وام ازدواج کلید می خورد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: بانک ها در پرداخت وام10میلیونی ازدواج هیچ مشکلی ندارند و اگر بخواهند دندان گردی کنند تحقیق و تفحص از بانک ها را کلید خواهیم زد.

 ه گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با خبرنگارسایت خبری ثامن در واکنش به کارشکنی بانک ها در اعطای وام10میلیونی ازدواج اظهار داشت: قطعا وقتی قانون مصوب و ابلاغ شود نمایندگان هم پای اجرای آن خواهند ایستاد ، ما معتقد هستیم منابعی که بتوان با آنها به زوج ها وام 10میلیونی ازدواج داده شود در بانک ها وجود دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس  تصریح کرد: بانک ها در پرداخت وام10میلیونی ازدواج  هیچ مشکلی ندارند و اگر بخواهند دندان گردی کنند تحقیق و تفحص از بانک ها را کلید خواهیم زد و ثابت خواهیم کرد که  منابع در کجا هست و با این منابع  که از پول و سرمایه مردم است چه کارهایی را انجام می دهند.

حاجی دلیگانی در پاسخ به این سوال که بانک ها  اظهار می کنند این مسئله که  با پول سپرده های قرض الحسنه به کارکنان بانک ها وام های کلان با سود کم داده می شود حقیقت ندارد؟ گفت: با اسناد و مدارک افشا خواهیم کرد که با پول مردم چه وام های به کارکنان خودشان می دهند و از این بابت هم تا آخر می ایستیم و از حق مردم دفاع می کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: مردم امیدوار باشند که تا هرجا باشد قانونی را که خودمان مصوب کردیم تلاش می کنیم اجرا شود.
منبع: قم فردا

نظرات (0)
0