دومین جلسه از سلسله همایش های لبخند زندگی

برگزاری جلسه دوم همایش های لبخند زندگی در 6 خردادماه

سلسله همایش های رایگان لبخند زندگی توسط زوج ایرانی با همکاری فرماندهی آماد و پشتیبانی شمال شرق نزاجا و ستاد مبارزه با مواد مخدر و همچنین مرکز مشاوره نو اندیش برگزار می گردد.

موضوعات این سلسه همایش ها در حوزه خانواده و همسران بوده و تمام تلاش زوج ایرانی در جهت بهبود روابط میان فردی زوجین و ساخت زندگی عاشقانه می باشد.

این سلسله همایش ها در مجتمع فرهنگی فجر انقلاب واقع در امام خمینی 79 برگزار می گردد و حضور برای عموم آزاد است.

موضوع دومین جلسه این همایش ها " کارگاه های عملی بازی های همسران برای تقویت روابط زناشویی " بوده که همراه با برنامه های متنوعی از جمله تئاتر گروه توانبخشی باران و سخنرانی استاد مافی نژاد  در پنجشنبه 6 خرداد ماه برگزار گردیده است.در این همایش ها سالنی دیگر مخصوص کودکان در نظر گرفته شده که کودکان در زمان همایش می توانند به بازی های نشاط آور و جمعی و همچنین کشیدن نقاشی بپردازند.

لازم به ذکر است روانشناس کودک و نوجوان مجموعه زوج ایرانی نقاشی های کشیده شده توسط کودکان را دریافت و حالات روحی آنها را تفسیر نموده و در صورت تمایل والدین به مشاوره ای در جهت پیشبرد نقاط قوت کودکان و یا جلوگیری از نقاط ضعف آنها می پردازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در همایش ها با شماره 38420207 تماس گرفته و یا به کانال زوج ایرانی به آدرس telegram.me/zojirani بپیوندید

نظرات (0)
0