اولین جلسه از سلسله همایش های لبخند زندگی

سلسله همایش های رایگان لبخند زندگی توسط زوج ایرانی با همکاری فرماندهی آماد و پشتیبانی شمال شرق نزاجا و ستاد مبارزه با مواد مخدر و همچنین مرکز مشاوره نو اندیش برگزار می گردد.

موضوعات این سلسه همایش ها در حوزه خانواده و همسران بوده و تمام تلاش زوج ایرانی در جهت بهبود روابط میان فردی زوجین و ساخت زندگی عاشقانه می باشد.

این سلسله همایش ها در مجتمع فرهنگی فجر انقلاب واقع در امام خمینی 79 برگزار می گردد و حضور برای عموم آزاد است.

موضوع اولین جلسه این همایش ها " هزار راز نگفته رابطه همسران" بوده که همراه با برنامه های متنوعی از جمله اجرای زنده موسیقی و سخنرانی استاد هوشنگی و بررسی مسائل بین فردی و خانواده در پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه برگزار گردیده است.در این همایش ها سالنی دیگر مخصوص کودکان در نظر گرفته شده که کودکان در زمان همایش می توانند به بازی های نشاط آور و جمعی و همچنین کشیدن نقاشی بپردازند.

لازم به ذکر است روانشناس کودک و نوجوان مجموعه زوج ایرانی نقاشی های کشیده شده توسط کودکان را دریافت و حالات روحی آنها را تفسیر نموده و در صورت تمایل والدین به مشاوره ای در جهت پیشبرد نقاط قوت کودکان و یا جلوگیری از نقاط ضعف آنها می پردازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در همایش ها با شماره 38420207 تماس گرفته و یا به کانال زوج ایرانی به آدرس telegram.me/zojirani بپیوندید

نظرات (0)
0