چهارمین جلسه از سلسله همایش های لبخند زندگی

سلسله همایش های رایگان لبخند زندگی توسط زوج ایرانی با همکاری فرماندهی آماد و پشتیبانی شمال شرق نزاجا و ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار می گردد.

موضوعات این سلسه همایش ها در حوزه خانواده و همسران بوده و تمام تلاش زوج ایرانی در جهت بهبود روابط میان فردی زوجین و ساخت زندگی عاشقانه می باشد.

این سلسله همایش ها در مجتمع فرهنگی فجر انقلاب واقع در امام خمینی 79 برگزار می گردد و حضور برای عموم آزاد است.

جلسه چهارم این همایش ها با موضوعات گوناگون نظیر "چگونه با همسرم دعوا کنم؟" ویژه زوجین و خانواده ها، " کارگاه سنجش هوش و خلاقیت" ویژه کودکان، "نکات طلایی و کلید رهایی از آشفتگی و افزایش تمرکز ذهن" ویژه کنکوری ها همراه بوده است.

 سخنران همایش برای موضوع خانواده استاد هوشنگی بوده که به چگونگی میریت دعوا بین زوجین و خانواده ها پرداختند ، سخنران موضوع دوم ویژه کنکوری ها جناب آقای خانی هیپنوتراپ زوج ایرانی به چگونگی خود هیپنوتیزمی برای مقابله با استرس و اضطراب کنکوری های عزیز پرداختند و قسمت کودکان را سرکار خانم رسولی فر کارشناس ارشد کودک و نوجوان به عهده داشتند..

لازم به ذکر است روانشناس کودک و نوجوان مجموعه زوج ایرانی نقاشی های کشیده شده توسط کودکان را دریافت و حالات روحی آنها را تفسیر نموده و در صورت تمایل والدین به مشاوره  در جهت پیشبرد نقاط قوت کودکان و یا جلوگیری از نقاط ضعف آنها می پردازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در همایش ها با شماره 38420207 تماس گرفته و یا به کانال زوج ایرانی به آدرس telegram.me/zojirani بپیوندید

نظرات (0)
0