عنوان خبر: تقدیر از زوج ایرانی در هشتمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال

کد خبر: 606   |    تاریخ انتشار: 1394/12/15, 10:30   |    نویسنده خبر: روابط عمومی زوج ایرانی

هیئت داوران هشتمین جشنواره رسانه های دیجیتال اثر "پایگاه زوج ایرانی" را به عنوان "پایگاه اینترنتی خانواده و سبک زندگی" ،بخش " پایگاه اینترنتی و رسانه های بر خط" شایسته تقدیر معرفی کرده و به مهندس یدالهی لوح تقدیر اعطا فرمود.


مراسم اختتاميه هشتمين جشنواره رسانه‌هاي ديجيتال، سومين جشنواره رسانه هاي ديجيتال رضوي و هشتمين مسابقه بين المللي فيلم و عکس مهر محرم با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، معاون فناوري رياست جمهوري و مديران و معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي مرکز فناوري اطلاعات و رسانه‌هاي ديجيتال، در اين مراسم که به ميزباني مرکز رسانه‌هاي ديجيتال برگزار مي‌شود به رونمايي از يک نرم افزار، يک بازي رايانه‌اي، طرحي از سوي شبکه ملي فرهنگ، پرداخته  و با برنامه‌هاي شاد و متنوعي همراه بود.
اين مراسم با حضور برگزيدگان، سرآمدان و ناشران رسانه‌هاي ديجيتال و فعالان فضاي مجازي برگزار گردید و شرکت براي عموم علاقمندان به فضاي رسانه‌اي و ديجيتالي آزاد بود.
در اين رويداد که سه شنبه 11 اسفندماه از ساعت 16 در تالار سينمايي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي واقع در ميدان بهارستان خيابان کمال الملک تهران برگزار گردید هیئت داوران اثر " پایگاه زوج ایرانی" را به عنوان " پایگاه اینترنتی خانواده و سبک زندگی" ، بخش " پایگاه اینترنتی و رسانه های بر خط " ، شایسته تقدیر معرفی و به جناب آقای مهندس یدالهی لوح تقدیر اعطا فرمود.

 


انتهای پیام /*